LOGO ALBUD JPEG

Firma ALBUD  - producent drzwi i okien  z siedzibą w Raciborowicach Górnych istnieje od 1992 r. Firma zajmuje się produkcją stolarki PVC i  ALU  na systemach Gealan,  Aliplast i Aluprof. Głównymi odbiorcami naszych produktów są  klienci z Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy :

Kierowców kat. C+E do transportu międzynarodowego (praca w podwójnej obsadzie)

Oferujemy:
• Umowa o Pracę,
• Elastyczny system pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Miła atmosfera pracy,
• Stałe trasy,
• Praca na podwójnych obsadach,

Wymagamy:
• Prawo Jazdy kat. C+E,
• Karta kierowcy,
• Aktualne badania.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Pracowników Produkcji

Miejsce pracy: Raciborowice Górne

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji okien PCV
  • Produkcja elementów specjalnych

Wymagania:

  • Zaangażowanie,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność

Oferujemy:

  • Przeszkolenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Przyjazne warunki pracy

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email